Pomysł na prezent

Główna

Jeśli trafiliście do tego miejsca to oznacza, że

WŁAŚNIE SZUKACIE NAJLEPSZEGO, KREATYWNEGO POMYSŁU NA PREZENT!!! 

W ciągu roku mamy zawsze wiele okoliczności, podczas których chcemy obdarowywać się czymś nietuzinkowym, indywidualnym, pięknym i niekoniecznie drogim 🙂 Bez względu na to jak bliska Ci jest osoba, której chcesz sprawić niespodziankę, czasem zdarzają się okazje, które chciałoby się uwiecznić wyjątkowym podarunkiem czy szczególnym wyrazem wdzięczności. Poniżej  przedstawiamy kilka propozycji, które są nie tylko pomysłowe ale na pewno bardzo indywidualnie dopasowane, często smakowite ale przede wszystkim NIESPOTYKANE I MIŁE 🙂

VOUCHER KWOTOWY

1. VOUCHER OKOLICZNOŚCIOWY (KWOTOWY) 

To najbardziej elastyczna z propozycji naszych Prezentów. Sami decydujecie ile przeznaczyć na prezent, nie ograniczając jednocześnie wyboru osobie obdarowanej. W  ramach kwoty jaką otrzyma może wybrać  dowolne, ulubione dania z bieżącej karty menu „ Oycowizny”.

Voucher można wykupić na miejscu w restauracji. Zapakowany jest w kopertę, do której dołączamy regulamin korzystania z vouchera oraz ulotkę informacyjna o naszym lokalu wraz z mapą dojazdu. Najmniejszy nominał vouchera to  50,00zł. 

VOUCHER OKOLICZNOŚCIOWY ( RZECZOWY)

2. VOUCHER OKOLICZNOŚCIOWY (RZECZOWY)

Nocleg w luksusowym pokoju z jakuzzi lub sauną, romantyczna kolacja we dwoje, polskie pierogi, lody z gorącymi malinami, a może cały zestaw ulubionych smaczności z Oycowizny?:-)  To właśnie po to stworzyliśmy ten voucher aby obdarowane osoby mogły skorzystać z usług z jakich do tej pory jeszcze nie korzystały albo posmakować rarytasów jakich nie smakowały! W ramach tego vouchera obdarowujecie ukochaną osobę, a nawet ulubionego Szefa ze wskazaniem na konkretny produkt lub usługę!

Voucher tworzony jest indywidualnie dla każdego w zależności od wyboru opcji. 

KOSZ OKOLICZNOSCIOWY

3. SWOYSKI KOSZ „ OYCOWIZNA”!

Oto nasza chluba – bez konserwantów i sztuczności- naturalne, aromatyczne i wykonane własnoręcznie przez Kuchmistrzów Oycowizny wg. tradycyjnych WIEJSKIE WĘDLINY, SMALCZYK, TWAROŻEK I PRAWDZIWY CHLEB! Wyjątkowy kosz swojskości to doskonały pomysł na prezent dla każdego, komu chcecie dać do zrozumienia, że jest WYJĄTKOWY 🙂 Zapraszamy do zapoznanie się z listą produktów TUTAJ    

Kosze przygotowujemy z min. 7 dniowym wyprzedzeniem. Na życzenie dołączamy bileciki oraz rulon z listą asortymentu, znajdującego się wewnątrz kosza. Wszelkie dekoracje i dodatki tematyczne wyceniamy podczas ustalenia szczegółów zamówienia.