Menu

Główna

Czemu akurat kuchnia polska spytacie?

 Nie ma nic piękniejszego jak kontynuacja tego, co zaszczepiano nam od pokoleń – MIŁOŚCI DO TRADYCJI WŁASNEGO KRAJU. Do dziś w najstarszych dziełach literatury kulinarnej odnajdujemy receptury jakich jeszcze nikt nigdy nie wykonał. Dla obcokrajowców, którzy z roku na rok co raz to liczniej odwiedzają nasz kraj kuchnia polska jest rajem dla podniebienia. Nikt tak jak Polacy nie uraczy zagranicznych Gości ŚLEDZIKIEM w różnych smakach, SCHABOWYM JAK OD ŚWIĘTA, PIEROGAMI, BARSZCZEM CZERWONYM, ŻUREM  Z JAJEM, BITKAMI czy też STAROPOLSKĄ KACZKĄ Z JABŁKAMI….

 To ogromna odwaga aby podejmować się wykonania potraw wg. tradycyjnych staropolskich receptur ale takie wyzwanie wzmaga chęci zatem skoro wieś polska to i polska na talerzach! Stawiamy na kuchnie polską ale staramy się ją urozmaicać. Na życzenie naszych Gości w naszej karcie menu znalazła się także WIEŚ ŚRÓDZIEMNOMORSKA, która w swojej ofercie zawiera krewetki oraz mule w rozmaitych smakach! 

To, co zaskakuje wielu Gości to fakt, ze w naszym ogrodzie posiadamy wspaniałą wędzarnię, aby nasi Goście otrzymywali wszystko to, co swojskie, naturalne, prawdziwe i pyszne. Sami wędzimy wszelkie ryby i mięsiwa, robimy pasztety, wiejski twaróg, smalczyk Babuni oraz wypiekamy własny chleb, który jest słynny w okolicy. W weekendy otwieramy zatem dodatkowo „SWOYSKIE TARGOWISKO”  na którym można nabyć te wspaniałości, a w tygodniu warto zapytać kelnera o ich dostępność ponieważ często wędzimy dodatkowo na różnego rodzaju okoliczności.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ DAŃ.
 
ZOBACZ NASZE MENU!