Sale

Główna

Nasz Gościniec posiada wiele izb jadalnych, dzięki czemu każdy z Was może wybrać sobie tę, 
która najbardziej przypadnie mu  do gustu.  Wszystkie posiadają klimatyzację, 
a odróżnia je wystrój i powierzchnia.

 

RZEŹBIONA – bardzo przytulna sala, przystrojona ręcznie robionymi rzeźbami. Przeznaczona jest dla osób niepalących. Ma powierzchnię 50m² . Mieści około 40 osób. Nadaje się również do organizacji małego przyjęcia.

zobacz galerię

 

TARASOWA – jej wnętrza są bardziej odświętne. Okrągłe stoły i meble jak z babcinego posagu sprawiają, że aż miło do niedzielnego obiadu zasiąść. Przeznaczona jest dla osób niepalących . Ma powierzchnię 50m². Mieści około 40 osób. Nadaje się również do organizacji małego przyjęcia.

zobacz galerię 

 

BAROWA – utrzymana w bardziej biesiadnym klimacie. Duże stoły i ławy pozwalają na pomieszczenie większej liczby Gości. Z widokiem na oryginalny bar i jego zasoby cieszące oko i ducha. Sala przeznaczona jest dla osób palących. Ma powierzchnię 50 m².  Mieści około 40 osób. Nadaje się również do organizacji małego przyjęcia.

zobacz galerię 

 

WINIARNIA – salka skryta w podziemiach naszego Gościńca, wykończona cegłą i kamieniem, dprzeznaczona do bardziej kameralnych przyjęć. Ma powierzchnię 80m², co pozwala zorganizować przyjęcie dla 50 osób.  Ewentualnie może służyć za przytulną salę konferencyjną.

 

zobacz galerię 

 

SALA  BANKIETOWA – z rubasznym wystrojem pełnym obrazów, malowideł ściennych i sufitowych oraz  stylowych komódek.  Polecana szczególnie ludziom złączonym miłością i ich weselnikom . W zależności od potrzeb salę tę można dzielić, aby mniejszym grupom zapewnić przytulność.  Może być wykorzystana także dla potrzeb organizacji dużych konferencji, bankietów. Ma powierzchnię 280m², co pozwala zorganizować imprezę zasiadaną dla kilkuset osób.

zobacz galerię

 

SALA KONFERENCYJNA – ma powierzchnię  70m², wyposażona jest w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Widok na las powoduje, że nawet w trakcie najdłuższych konferencji i szkoleń Goście mogą czuć się w niej jak w przytulnym domowym kącie.

zobacz galerię 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ GALERII !!!